‘Gerçek peri masalı düğünü’olarak Paris Hilton evleniyor

Şubat ayında 40 yaşındaki işadamı Reum ile nişanlanan 40 yaşındaki Hilton, Perşembe günü Los Angeles’taki düğünün ayrıntılarını nihayet bir eş olduğuna inanamadığını söylediği bir blogda yayınladı.

“Sonunda Prensimi öpmem ve küçüklüğümden beri hayalini kurduğum sonsuza dek mutlu olmaya başlamam gerekiyordu” diye yazdı.

Oscar de la Renta dantelli gelinliğinin fotoğraflarının yanı sıra Twitter’da “Lifey için Wifey” diye ekledi.

Ailesinin lüks Bel-Air malikanesindeki düğünde konuklar arasında Kim Kardashian, Nicole Richie ve Paula Abdul vardı. Ünlü web sitesi TMZ’YE göre Demi Lovato, Hilton’un dört kıyafet değişikliği yaptığı bir düğün resepsiyonunda sahne aldı.

Hilton Hotels kurucusu Conrad Hilton’un büyük torunu Hilton, 2001 yılında sızdırılmış bir seks kaseti ile magazin şöhretine fırlatıldı. Daha sonra “A Simple Life” adlı TV reality şovunda rol aldı ve şu anda “This ıs Paris” adlı bir reality dizisi çekiyor.”

Kişisel iş imparatorluğu artık bir parfüm hattı, butikler ve diğer ürünleri içeriyor.

Hilton’un şarkıcı Nick Carter’dan Yunan nakliye varisi Stavros Niarchos’a ve müzisyen Benji Madden’e kadar uzanan uzun bir erkek arkadaşı vardı. Daha önce üç kez nişanlandı – 2018’de aktör Chris Zylka, 2005’te mirasçı Paris Latsis ve 2002’de manken Jason Shaw.

Jill Serjeant tarafından raporlama; Steve Orlofsky tarafından düzenleme
Standartlarımız: Thomson Reuters Güven İlkeleri.

Reuters’den daha fazlası
Bültenimize kaydolun
Gelen kutunuza gönderilen en son özel Reuters kapsamını almak için günlük küratörlüğünde bültenimize abone olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.