IPR, Robotik Endüstrisinde önemli bir büyüme öngörüyor

Robotik endüstrisinde lider olan Intelligent, Peripherien für Roboter Mexico (IPR), süreçlerin otomasyonu için çözüm arayışında sunulan büyümeyi tartışıyor ve otomasyon sistemlerine olan talebin, başta bu son birkaç yılda olmak üzere dünyanın bazı bölgelerinde yaklaşık% 70 oranında artmasıyla yakın gelecekte olumlu bir görünüm öngörüyor.

2020’den itibaren, gıda, ilaç, elektrik ve diğerleri gibi sektörlerde, şirketlerin süreçlerini daha verimli yükselterek kez düzene ve finansal maliyetleri ve yürütme sürelerini azaltmak sağlayan, ürün ve araçları uygulayarak yapmaya çalışmışlardır.

IPR Mexico CEO’su Javier Ortíz Malcher, önümüzdeki yıllarda robotların çeşitli sektörlerde konuşlandırılmasında önemli bir artış beklendiğini belirtti. “Uluslararası Robotik Federasyonu’nun (IFR) raporlarına göre ve pandemik sonrası toparlanmaya öncülük eden bir ülke olan Çin’in davranışını referans alarak, geçen yıldan bu yana endüstriyel robotların satışları% 19 arttı. kısa vadede kesinlikle artacak bir sayı. Ülkemizde, Meksika’nın yalnızca ABD’nin arkasında daha fazla endüstriyel robot kullanılan ikinci ülke olarak kalmasını sağlayacak bu davranış yansıtılacaktır.”

2020 itibariyle Meksika’da toplam 40.300 robot faaliyet gösteriyordu. Görüntülenen bu önemli talep çözmek için, fikri mülkiyet hakları Meksika, Kol Takım (EOAT seviye) yanı sıra size özel çözümler, tasarlanmış ve agresif ortamlar ve yüksek sıcaklık) bazı uygulamalarda belirli bir kullanım için üretilmiştir, böylece sanayi geniş bir yelpazede hizmet veren otomasyon sistemleri karmaşık çözümler için ürün ve araçlar sunar.

Sektöre yaklaşmak amacıyla IPR Mexico, neredeyse 24 ve 25 Ağustos’ta düzenlenecek MFG Otomasyon Zirvesi’ne katılacak ve Kuzey Amerika’nın dört bir yanından sektörün seçkin alıcılarını ve üreticilerini bir araya getirerek üretim otomasyonundaki en önemli konular hakkında konuşacak ve fikir alışverişinde bulunacak.

Bu forum sırasında katılımcılar, IPR Mexico’nun sunduğu tüm ürün ve araçları tanıyabilecek, ayrıca yeni trendleri ve yenilikleri bilecek, sektördeki meslektaşlarıyla bağlantı kurabilecek ve önde gelen tedarikçilerden teknolojiler bulabilecekler.

Her TÜRLÜ Otomasyon Zirve konuları döngüsel sektörü hakkında güncel kalmak için, ve önemli bir şekilde (WTO) Dünya Ticaret Örgütü, Meksika dördüncü endüstriyel robotlar, Çin başkanlık eden liste ithalatçı olarak sıralamada nerede 2019, bakıldığında, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri izledi, IPR Meksika gibi şirketlerin kalite ve liderlik gösteren hangi ülkede robotics bu büyümenin bir parçası olmak büyük bir penceredir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.